Surowiec do wszystkiego

W erze szkła, aluminium i krzemu można by odnieść wrażenie, że drewno jest passé. Nic bardziej mylnego! Gdziekolwiek się znajdziemy, na pewno wokół nas będzie wiele przedmiotów, które nie powstałyby bez użycia drewna.

Skąd się bierze drewno

Zaspokojenie naszego zapotrzebowania na drewno i zapewnienie trwałości lasów nie są sprzecznymi interesami. Drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem, które jest całkowicie odnawialne.

Zasady sprzedaży

Zasady sprzedaży drewna określane są zarządzeniem dyrektora generalnego Lasów Państwowych.

Polski przebój

Polskie produkty powstałe z użyciem drewna – meble, stolarka okienna i drzwiowa, jachty czy papier i opakowania – to prawdziwe przeboje rynkowe.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Nowy nadleśniczy w Nadleśnictwie Ustka

Nowy nadleśniczy w Nadleśnictwie Ustka

W dniu 14 marca 2013r., dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku mgr inż. Sławomir Cichoń powołał na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Ustka mgr inż. Jarosława Wilkosa.

     Oficjalne przekazanie aktu powołania przez Dyrektora nowemu Nadleśniczemu nastąpiło w siedzibie Nadleśnictwa w obecności pracowników terenowych i biura.

     Mgr inż. Jarosław Wilkos ma 54 lata. Jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie (1984 r.). Pracę zawodową rozpoczął w 1984 r. w Nadleśnictwie Ustka, gdzie pracował na stanowiskach m.in. adiunkta, inżyniera nadzoru, zastępcy nadleśniczego. Od 24.12.2012r. pełnił obowiązki nadleśniczego Nadleśnictwa Ustka.

     Gratulujemy!