Aktualności Aktualności

Powrót

ODESZLI NA EMERYTURĘ

ODESZLI NA EMERYTURĘ

      Na ostatniej naradzie gospodarczej, która odbyła się 18 stycznia w siedzibie RDLP w Szczecinku, Pan Dyrektor Andrzej Modrzejewski pożegnał i podziękował przechodzącym na emeryturę  Nadleśniczym Adamowi Mielniczkowi i Zbigniewowi Wełnińskiemu, za trud wielu lat pracy dla Lasów Państwowych i za dobrą współpracę. Podkreślił, że ich zaangażowanie w prace może być przykładem dla młodszego pokolenia leśników.

      Uroczyste podziękowania dla odchodzących na emeryturę to dowód uznania i szacunku dla ludzi, którzy w naszych szeregach pracowali przez tyle lat, pełniąc ofiarnie swoją służbę.

      Nadleśniczy Adam Mielniczek – Nadleśniczy Nadleśnictwa Człuchów. Ukończył Wydział Leśny SGGW w Warszawie w 1970 roku, uzyskując   tytuł mgr inż.  Leśnictwa. Praca zawodowa: ogółem ponad 40 lat, w tym na stanowisku nadleśniczego 28 lat.

      Nadleśniczy Zbigniew Wełniński - ukończył Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Poznaniu w 1981 roku, uzyskując tytuł inż. Leśnictwa. Praca zawodowa: ogółem 45 lat, w tym na stanowisku nadleśniczego 12.

      Odchodzący Nadleśniczowie podziękowali wszystkim obecnym.

W dobrych zawodach wystąpiłem. Bieg ukończyłem. Wiary i lasu ustrzegłem. – podsumował swoją służbę w LP Adam Mielniczek.

Jeśli w swej pracy komuś zawiniłem, przepraszam i proszę o wybaczenie. Wybaczam też wszystko. – dodał Zbigniew Wełniński.

      W uroczystej odprawie uczestniczyło całe kierownictwo biura RDLP w Szczecinku i kierownicy wszystkich jednostek organizacyjnych.


Nadleśnictwa i inne

 

BAZA NOCLEGOWA

Sprzedaż sadzonek

 

Polecamy Polecamy