Wydawca treści Wydawca treści

POMOC DLA OLAFA

      Olaf to mały bohater, który codziennie musi zmagać się z chorobą. Jest bardzo dzielny, bo mimo trudności nie poddaje się, ale wytrwale i cierpliwie znosi trudy choroby. Dzięki trosce rodziców udaje mu się, krok po kroku, odnosić małe sukcesy. Cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że Olaf jest opóźniony psychoruchowo a także ma zdiagnozowany zespół "dziecka wiotkiego". Wymaga codziennej rehabilitacji, systematycznych wizyt u lekarzy specjalistów oraz zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny. Dodatkowo dochodzą wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

      Wszystkie te zabiegi są codziennym wysiłkiem podejmowanym z wielką troską przez rodziców Olafa. Z każdym dniem podejmują walkę o to, by Olaf był zdrowszy. Niestety koszty zabiegów i rehabilitacji są duże. Bez wsparcia ludzi dobrego serca rodzicom trudno będzie im sprostać. Dlatego prosimy o DAR SERCA dla naszego małego przyjaciela.

Już teraz możesz okazać wsparcie. Przekaż1% na Olafa

Pomaganie jest dobre. Warto pomagać!

DAROWIZNA:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO", 77- 400 Złotów, Stawnica 33 A

NRB: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Tytułem: 950/K KOSTRZEWA OLAF - darowizna

 

Za okazaną pomoc dla Olafa serdecznie dziękujemy 

Darz Bór!

 

 

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Stanowisko świata nauki w sprawie lasów i powodzi

Stanowisko świata nauki w sprawie lasów i powodzi

W ubiegłym tygodniu opublikowane zostało kluczowe stanowisko 16 wybitnych przedstawicieli nauk przyrodniczych z ośrodków akademickich i badawczych w Polsce, dotyczące roli lasów wodochronnych i glebochronnych.

Dyskusja na temat przyczyn niedawnej katastrofalnej powodzi, która nawiedziła południowo-zachodnią część Polski, nasiliła się w ostatnich dniach, zarówno w mediach, jak i w przestrzeni publicznej.

Pojawiły się liczne spekulacje dotyczące wpływu gospodarki leśnej na skalę zniszczeń i ilość wody, która spłynęła w doliny.

Opinie przedstawione przez naukowców mają na celu rozwianie wątpliwości oraz przyczynienie się do bardziej świadomego i opartego na wiedzy zarządzania zasobami leśnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym przez portal onet.pl - kliknij tutaj.