Aktualności Aktualności

Powrót

Komunikat w związku z koronawirusem

Komunikat w związku z koronawirusem

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, spowodowanej wystąpieniem SARS-CoV-2 (koronawirus) oraz w trosce o bezpieczeństwo, informujemy Państwa o odwołaniu wszelkich imprez masowych organizowanych przez RDLP w Szczecinku: konferencji naukowych, zajęć edukacyjnych oraz wydarzeń z udziałem osób z zewnątrz.

 

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku informuje ponadto, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) wśród Interesantów i Pracowników od dnia 13 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuje bezpośrednie spotkania i konsultacje.

 

W sprawach nagłych prosimy o korzystanie z informacji drogą telefoniczną oraz z usług elektronicznych. Numery telefonów i maile podane są na naszej stronie w zakładce „Kontakty”.

Pracownicy biura RDLP w Szczecinku, których charakter pracy umożliwia pracę zdalną, będą świadczyć pracę na rzecz dyrekcji z miejsca swojego zamieszkania.

 

Zrobimy wszystko, aby zmiany spowodowane zaistniałą sytuacją miały jak najmniejszy wpływ na sprawy wykonywane przez naszych pracowników. Może to jednak oznaczać, że załatwienie Państwa sprawy może zając odrobinę więcej czasu niż zazwyczaj.

 

Prosimy, aby do biura RDLP w Szczecinku przychodzić jedynie w sprawach koniecznych i tylko wtedy, kiedy dana sprawa wymaga osobistej wizyty.

 

 

Marek Stasiuk - Rzecznik prasowy RDLP w Szczecinku  

 

 

 


Nadleśnictwa i inne

 

BAZA NOCLEGOWA

Sprzedaż sadzonek

 

Polecamy Polecamy