Aktualności Aktualności

Konferencja - "Leśnictwo i drzewnictwo przyszłości - polskie lasy...".


W dniu 13 maja 2026 r. w Orzechowie Morskim zorganizowana została konferencja pn. „Leśnictwo i drzewnictwo przyszłości-polskie lasy wobec polaryzacji oczekiwań". 🌲🌳

Organizatorami konferencji byli: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku, Polskie Towarzystwo Leśne oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa.

Podczas konferencji zostało zaprezentowanych kilka wartościowych prezentacji. Jedną z nich dotyczącą tematyki Lasów Społecznych miał okazję zaprezentować Dyrektor RDLP w Szczecinku Sławomir Cichoń. 

W kolejnych dniach odbywał się również Zjazd SiTLiD oraz wyjazd studyjny do Zakładów Drzewnych Sławsko.
 


Polecane Polecane